سوالات متداول

پژوهشگران چیست، RoboticNGO به چه معناست؟

پژوهشگران نام قدیمی یک گروه بزرگ و نیز انجمن علمی رباتیک و الکترونیک در مشهد است و از آنجا که عمده‌ی فعالیت این گروه از دیرباز در حوزه رباتیک بوده است به RoboticNGO نیز معروف است. NGO به معنای انجمن یا سازمان مردم نهاد

شما در پژوهشگران دقیقا چیکار می‌کنید؟

عمده فعالیت حال حاضر پژوهشگران به دو بخش بازرگانی و فروش و نیز تولید محتوای علمی آموزشی خلاصه می‌شود.

ساعت کاری و پاسخگویی مجموعه چگونه است؟

مجموعه پشتیبانی و فنی پژوهشگران و نیز مجموعه فروش پژوهشگران در روزهای غیر تعطیلی 9 الی 18 در خدمت شماست. به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

چطوری می توانم برای حساب کاربری خود عکسی را قرار دهم؟

برای قرار داد تصویر خاص خودتان به اکانت خود در پژوهشگران وارد حساب کاربری شوید، از بخش منوی سمت راست وارد ویرایش اطلاعات حساب کاربری شده، تصویر مورد نظر را آپلود و تنظیم کنید.

برای خرید قطعات الکترونیک از کجا اقدام کنیم؟

مشتری عزیز، اینجا سایت اصلی مجموعه پژوهشگران است که تنها پشتیبانی فنی و آموزش دهنده است، برای خرید انواع قطعات و تجهیزات الکترونیک از آدرس Shop.RNGO.ir اقدام کنید.

بسته های دانش فنی را چگونه خرید کنیم؟

نوشته های علمی-آموزشی دو نوع هستند: <موضوعات رایگان و موضاعات تجاری> در موارد رایگان در انتهای نوشته باکس مخصوص دانلود وجود دارد ولی در موارد تجاری بسته‌های دانش فنی قابل خرید از طریق باکس خرید قابل خریداری هستند که دانلود آنها از بخش سوابق خرید و دانلود قابل دستیابی است.

سوال فنی خودم را از کجا بپرسم؟

اگر سوال شما در مورد یکی از نوشته های علمی اینجاست از طریق بخش نظرات و پرسش ها مطرح کنید البته با توجه به وجود سیستم تیکت و پشتیبانی در حساب کاربری نیز شما قادرهستید سوال خود را تیکت نمایید.

این قضیه سیستم رزومه ساز شما چیه؟ به چه دردی می خوره؟

وجود یک پایگاه علمی شغلی در حوزه علم الکترونیک و رباتیک از دیرباز کمبود فضای مجازی کاربران ایرانی بوده است، سیستم رایگان رزومه ساز به شما کمک می‌کند تا مهارتها، توانمندی ها و در کل رزومه فنی خود را آماده و منتشر نمایید.
این داده ها اولا توسط لینک شخصی در اختیار شما نیز هست تا بتوانید در هر جایی به اشتراک بگذارید؛ دوما در باشگاه کاریابی پژوهشگران نیز با نیت معرفی و ارتباط شما با صنعت و بازار در اختیار مدیران فنی شرکتها، کارخانجات، کارگاه‌های تولیدی و… قرار می‌گیرد تا در نهایت استخدام و اشتغال پایدار را رغم بزند.

در صورتی که بنظرتان جای یک سوال دیگر خالی‌ست، میتوانید از بخش تماس با ما سوال مورد نظر خود را ثبت کنید تا در صورت نیاز در این صفحه ثبت شود.

دکمه بازگشت به بالا