تماس با ما

تـمـاس بــا پـــژوهـــشــگـران

کاربر گرامی، برای سفارش کالا و یا پیگیری آن به سایت فروشگاه پژوهشگران مراجعه کنید یا از ایــنــجـــــــــا اقدام کنید؛ در صورت استفاده از خدمات نرم افزاری پژوهشگران که در همین سایت ارائه میشود برای راهنمایی یا اعلام مشکل از طریق فرم انتهای صفحه اقدام نمایید.

اگر قصد سفارش تبلیغات در سایت های پژوهشگران اعم از سایت اصلی، فروشگاه، شبکه‌ها و کانال‌های اجتماعی مرتبط با ما و … را دارید، لطفا از ایــنــجـــــــــا اقدام نمایید.

نهایتاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با پژوهشگران، موضوع خود را در تالارگفتمان پژوهشگران و یا بخش نظرات، پرسش و پاسخ و … ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات
کاربر گرامی، اگر پیشنهاد، انتقاد یا شکایتی از پژوهشگران دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس Admin@RoboticNGO.com ایمیل ارسال کنید، همچنین می توانید به شناسه RNGO_Admin@ در تلگرام پیام ارسال کنید!

توجه داشته باشید که خط 90004060 تنها شماره‌ای است که پژوهشگران از طریق آن پیامک های اطلاع رسانی مرتبط با دپارتمان های فنی، سفارشات و فروش را برای کاربران و مشتریان خود ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پژوهشگران الکترونیک و رباتیک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از برند پژوهشگران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.

قابل ذکر است که از طریق خط 90004060 امکان دریافت پیام‌های شما وجود ندارد.

دفتر فروش
استان خراسان رضوی ، مشهد مقدّس ، میدان شهدا ، تقاطع  خ دانشگاه و خ صاحب الزمان (عج) ، مجتمع برق و الکترونیک امجد ، واحد G7 ، فروشگاه پژوهشگران الکترونیک و رباتیک

37139102 – 051          37139101 – 051          37139100 – 051

دفتر مرکزی
استان خراسان رضوی ، مشهد مقدّس ، نرسیده به دانشگاه 3 ، مجتمع تجاری اداری امجد

ایمیل سازمانی پژوهشگران                                                                         Info@RNGO.ir

contact

 

دکمه بازگشت به بالا