اخباراخبار الکترونیک، رباتیک و تکنولوژی

تصاویر مسابقات ایران اپن 95 (Iran Open 2016)

یازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران (IranOpen2016)

سلام. من سید احمد موسوی هستم، مدیر مجموعه پژوهشگران الکترونیک و رباتیک، نیمه دوم فرودین همیشه برای ما رنگ و بوی کار، تلاش، هیجان و استرس مسابقات ایران اپن داشته است، اما اکنون که پس از چندین دوره قهرمانی و کسب مقام، دیگر فرصت شرکت در مسابقات ربوکاپ آزاد ایران نبود، فرصت بازدید از این رویداد علمی بزرگ را در ایران از دست نداده و قصد داریم، گزارشی از بازدید خود را در این مطلب برای سایرین ارائه کنیم، باشد که بازدیدکنندگان عزیز RoboticNGO از راه دور از کم و کیف مسابقات آگاه شوند. این حداقل کاری است که می توانم انجام دهم.

 IranOpen2016

یازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران از ۱۸ تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

انتشار گزارش تصویری از مسابقات ایران اپن 2016 در ادامه مطلب….

.

با تشکر از همه دست اندرکاران مسابقات و نیز تشکر فراوان از همکاران عزیزم آقایان مهندس داوودی و مهندس سودمند که ما را در تکمیل آرشیو عکس های سایت یاری کردند.

با تشکر فراوان

سید احمد موسوی

مدیر و موسس

همواره يادمان باشد: مردان بزرگ اراده مي‌کنند و مردان کوچک آرزو، لذا افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده‌هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ؛ پس همواره آنقدر کامل باش که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا